» English

 

Göcek'e gelip de, eşsiz koyları, dünyaca ünlü, turkuaz sularla yeşilin birleştiği, 12 adaları görmedik demeyin. Gün içerisinde dolu dolu vakit geçirebileceğiniz, doğanın, güneşin ve denizin tadına varacağınız günlük tekne gezileri, sizleri bekliyor.

Günlük tekne turları sabah 1030 gibi başlar ve gün batana kadar sizlere 12 adaları gezdirir. Yüzme molaları, öğlen yemeği ve akşamüstü çay servisi verilen tekneleri tercih edebilir ya da ailenizle dostlarınızla size uygun bir tekne kiralayıp sadece size özel bir tur yapabilirsiniz.

Kahvaltıdan sonra limana kısa bir yürüyüşten sonra teknenize biniyorsunuz, ipler çözüldükten sonra keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Rotamız Göcek adalarının incileri olan Boynuz bükü, Atbükü ve Bedri Rahmi koyları, yaklaşık 20 dakika sonra, tertemiz sularda ilk yüzme molasını veriyoruz. Tatilin en keyifli ve huzurlu anlarını mavi sularda stres atarken yaşayacaksınız.

Yemek molasından sonra sırada Akvaryum, Tersane ve Zeytin adası rotasına doğru hareket ediyoruz. Burada mavi ve yeşilin uyumunu, doğanın mucizesi olan denizin derinliklerini hissedip tatilin keyfine varacaksınız. Kavurucu güneş, ten renginizi değiştirip, masmavi sular, deniz havası ve eşsiz manzaralar yıl boyu biriktirdiğiniz yorgunluğu üzerinizden atacak.

Yassıca adasında, orman içinde kısa bir yürüyüşten sonra manzarayı ve yüzdüğünüz harika suları görebilirsiniz. Kıl çadırlarda gözleme ve çay keyfinden sonra rotamız Göcek Limanı.

Firmamız

Lady Selya Gulet

Selya Gulet

Selya Apart Otel

 

Mavi Yolculuk

Günlük Turlar

Göcek'i Tanıyalım

Göcek'te Tatil

Göcek Koyları

 

Tekne Kiralama

Satılık Tekneler

Tekne İmalatı

Villa Kiralama

İletişim

Linkler

 

 

Anasayfa | Lady Selya | Selya | Selya Apart Otel | Satılık Tekneler | Tekne Kiralama | E-Mail

© SELYA Yatçılık, Göcek - Muğla , 2007