» English

 

Lady Selya Yelkenli Günlük Gezi teknemiz 18 metre boyunda 5,5 metre eninde ve 33 kişi yolcu kapasitelidir. Teknemizde geniş oturma grupları, açık ve kapalı yemek salonları denize giriş platformu bay ve bayan ev tipi tuvaletleri,duşu ile misafirlerimizin konforunu esas almıştır.

Temizlik anlayışıyla, güleryüzlü hizmetiyle, yelken donanımı farkıyla Lady Selya Göcek koylarında günübirlik turlar düzenlemektedir. Dilerseniz mevcut bir tura katılabilir yada teknemizi size özel kiralayabilirsiniz.Standart menümüzü tercih edebilir yada istediğiniz kumanyaları temin edip tekneden servis isteyebilirsiniz. Teknemizde servis edilen yiyecek ve içecekler tur günü,günlük taze temin edilip, siz misafilerimize özenle servis edilmektedir.Tüm personelimizin eğitimleri ve sertifikaları düzenli olarak yapılmaktadır.

Göcek Koyları Günlük Gezi Rotamızda, Yassıcaadası, Akvaryum, Tersane, BedriRahmi Koyu, Sarsala, Boynuzbükü, Hamam koyları vardır.

Göcekde Günlük Gezi Turlarımız saat 10:30 da başlar, akşamüstü limanda sona erer. Öğlen yemeği,meyve servisleri ve beş çayı ile zenginleştirdiğimiz gezimiz süresince teknemizde ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli içecekleri bulabilirsiniz.

Firmamız

Lady Selya Gulet

Selya Gulet

Selya Apart Otel

 

Mavi Yolculuk

Günlük Turlar

Göcek'i Tanıyalım

Göcek'te Tatil

Göcek Koyları

 

Tekne Kiralama

Satılık Tekneler

Tekne İmalatı

Villa Kiralama

İletişim

Linkler

 

 
 

Anasayfa | Lady Selya | Selya | Selya Apart Otel | Satılık Tekneler | Tekne Kiralama | E-Mail

© SELYA Yatçılık, Göcek - Muğla , 2007