» English

 

Muğla ili sınırları içerisinde yer alan Göcek beldesi, Güney Ege bölgesinde yeralan Fethiye Körfezi ile Kapukargın Yarımadasının en içerisinde yer alır. Yarımadalar ve adalar ile korunaklı hale gelmiş, girintili çıkıntılı deniz şeridi ile tam anlamı ile bir koylar ve adalar cennetidir.. Mistik uzakdoğu da görmeye alıştığınız deniz ve doğa manzaralarını ülkemizin bu muhteşem noktasında görebilirsiniz.

4 Adet Marinaya sahip olan Göcek beldesi, 4.600 kişilik yerleşik nüfusu olan ve yüksek dağların denizi kıstırarak çok dar bir alana sıkıştırdığı sakin ve doğal bir turizm beldesidir. Son 10 yılda hızla gelişen Göcek, bir turizm beldesinin sahip olması gereken tüm hizmet ve teknik alt yapıya sahiptir.

 

İhtiyaç duyabileceğiniz resmi kurum ve özel işletmeler bu beldede huzur ve güvenli tatil yapmanız için yeterli olacaktır. Uzun ve eğlenceli yürüyüş sahili boyunca bir çok cafe, restaurant, bar ve parklar bulunmakta, çarşısında alışveriş edebileceğiniz onlarca dükkan ve büyük marketler yer almaktadır. Göcek'te alışılagelmiş çok katlı ve yıldızlı büyük konaklama merkezleri bulunmaz. Tüm binalar 2-3 katlıdır. Gürültü ve kirlilik yoktur...

Tüm bu nitelikler size Göcek'te sakin, huzurlu ve evinizde yaşar gibi bir tatil yapma imkanı verecektir.

Firmamız

Lady Selya Gulet

Selya Gulet

Selya Apart Otel

 

Mavi Yolculuk

Günlük Turlar

Göcek'i Tanıyalım

Göcek'te Tatil

Göcek Koyları

 

Tekne Kiralama

Satılık Tekneler

Tekne İmalatı

Villa Kiralama

İletişim

Linkler

 

 

Anasayfa | Lady Selya | Selya | Selya Apart Otel | Satılık Tekneler | Tekne Kiralama | E-Mail

© SELYA Yatçılık, Göcek - Muğla , 2007