» English

 

Göcek konumu itibariyle Sarıgerme, Dalyan, İztuzu plajı, Fethiye Ölüdeniz, Saklıkent, Kayaköy ve Köyceğiz'e yaklaşık 40 dakika uzaklıktadır. Göcek te konaklayıp çevredeki bu doğa güzelliklerini günübirlik ziyaret edebilirsiniz.

İnlice plajı, Katrancı Koyu, Günlüklü Kampı, Ayten ve Osman ağa Koylarına aracınızla ulaşabilir turkuaz mavisi sularda denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Göcekde tekne turlarına katılıp 12 adaların cennet koylarında denize girebilirsiniz. Kahvaltıdan sonra 1030 da başlayan tekne turları ile 12 adaların nadide koylarında yüzebilir, öğle yemeğinde lezzetli balıklar yiyebilirsiniz. Akşamüstü saat 1800 civarı çaylarınız yudumlarken tekneler limana dönüşe başlar.

Özel, küçük tekneleri kiralayıp, kumanyanızı içeceklerinizi temin edip daha sakin koyları ve adaları gezebilirsiniz. Seyre çıkmadan önce oltalarınızı hazır edin. Bu geziler size Mavi Yolculuk için bir antrenman olabilir.

Göcek te akşamlar diğer tatil yörelerine göre biraz daha sakin sessiz geçer. Gürültüden ve kalabalıktan uzak, marinada yürüyüş yapabilirsiniz, hediyelik eşya satan dükkânları ve lezzetli menüleri olan, şirin balıkçı restoranlarını ana caddede gezebilirsiniz.

Port Göcek, Skopea ve Club Marina da bulunan deniz kenarındaki cafe barlarda tertemiz deniz kokusunu ciğerlerinize çekip günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Firmamız

Lady Selya Gulet

Selya Gulet

Selya Apart Otel

 

Mavi Yolculuk

Günlük Turlar

Göcek'i Tanıyalım

Göcek'te Tatil

Göcek Koyları

 

Tekne Kiralama

Satılık Tekneler

Tekne İmalatı

Villa Kiralama

İletişim

Linkler

 

 

 

Anasayfa | Lady Selya | Selya | Selya Apart Otel | Satılık Tekneler | Tekne Kiralama | E-Mail

© SELYA Yatçılık, Göcek - Muğla , 2007