» English

 

Firmamız 1996’ dan itibaren Göcek'te faaliyet göstermektedir. Bünyemizde bulunan Selya Apart Otel, M/S Selya ve Lady Selya yelkenli günlük gezi teknesi misafirlerimizin huzur dolu ve konforlu bir tatil geçirmelerini hedeflerken; temizlik, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

   

LADY SELYA YELKENLİ GÜNLÜK GEZİ TEKNESİ

Lady Selya yelkenli gezi teknesi, misafirlerimize yelken farkıyla günlük gezi hizmeti sunmaktadır. Teknemiz 18 metre boyunda olup, geniş oturma grupları, bay ve bayan ev tipi tuvaletleri, ferah denize giriş platformu ile 2005 senesinde faaliyete geçmiştir.

   

M/S SELYA MAVİ YOLCULUK TEKNESİ

Selya mavi yolculuk teknesi 17 metre boyu, 5 metre eni, 3 adet ferah kabinleri, mutfak, açık ve kapalı salonu ile 2003 senesinden beri Göcek koylarında Mavi Yolculuk yapmaktadır.

   

SELYA APART OTEL

12 adet apart odası, yüzme havuzu, bahçesi ile misafirlerimize konforlu ve temiz konaklama hizmeti vermek amacıyla 1996 senesinden beri hizmet vermekteyiz. Klima, TV, açık mutfak, balkon, yatak odası ve oturma odasından oluşan apart odalarımız havuz ve dağ manzaralıdır. Otelimiz bünyesinde internet, çamaşırhane, otopark, toplantı salonu, bar ve restoran faaliyettedir.

Firmamız

Lady Selya Gulet

Selya Gulet

Selya Apart Otel

 

Mavi Yolculuk

Günlük Turlar

Göcek'i Tanıyalım

Göcek'te Tatil

Göcek Koyları

 

Tekne Kiralama

Satılık Tekneler

Tekne İmalatı

Villa Kiralama

İletişim

Linkler

 

 

 
 

GÜVENLER
Turizm ve Ticaret Ltd.

Cumhuriyet Mahallesi
Çomarcı Cad. No:8
Göcek - Fethiye
MUĞLA


0.252.645 25 40

 

Anasayfa | Lady Selya | Selya | Selya Apart Otel | Satılık Tekneler | Tekne Kiralama | E-Mail

© SELYA Yatçılık, Göcek - Muğla , 2007